Пятница 19.04.2024 17:50

1977 рік – став роком закладення фундаменту Костянтинівської середньої школи №2.

Кожен день після роботи в восьмирічній школі вчителі і учні допомагали будівельникам в благоустрої шкільних кабінетів і коридорів. Вся дружна шкільна сім’я восени 1979 року заклала шкільний сад.

16 лютого 1980 року діти прийшли до школи. Це був щасливий ранок, як для дітей, так і для вчителів, бо це був день відкриття нашої школи.

На той час це була одна з найбільших і найкращих шкіл району. Першим директором школи  став Стрелін Октавій Едуардович. На його плечах лежала велика відповідальність за роботу в школі. До першого педагогічного колективу входили такі вчителі: Кружилова Г.І. Селезньова Т.Д., Єльніков І.П., Кривонос В.М., Копиця Л.С., Дорошенко Є.А., Полякова В.А., Захарова Л.В., Кондратенко В.Й., Кондратенко А.І., Мірко Є.О., Кириченко Є.А., Нікітіна Н.М., Орманджи Л.М., Требушна Н.М., Анацька В.В., Шуліка В.В., Фільчагова О.М., Касаткіна Г.І., Борисенко Л.П., Сажнєва Н.М., Перепелиця Р.С. Це були підготовлені чудові вчителі, знавці своєї справи, які з любов’ю зустрічали і повчали дітей, допомагали і завжди підтримували.

В перший рік в новій школі було 19 класів, в яких навчалися 437 учнів.

Другим директором у 1988 році став Ручка Олександр Федорович, якого у 1992 році змінила Талерчик Лариса Василівна, яка на посаді директора працювала 18 років.

У 2010 посаду директора посіла Неліпа Світлана Василівна.