Четверг 18.04.2024 21:48

Главная » 2016 » Ноябрь » 30

В рамках превентивної просвітницької акції "16 листопада - День толерантності" в ліцеї проводились різноманітні заходи з метою виховання в учнів толерантного ставлення один до одного та оточуючих. Це такі , як акція "Милосердя", створення спільного плакату "5 добрих слів другу", акція "Подаруй посмішку".

Категория: Новини | Просмотров: 421 | Добавил: Teacher | Дата: 30.11.2016 | Комментарии (0)

17 листопада на базі Костянтинівського ліцею "Ерудит" відбувся регіональний тренінг-практикум за Програмою "Активні громадяни"від Британської Ради на тему «Соціально спрямовані проекти як інструмент сталого розвитку суспільства», який проводився з метою залучення до співпраці активних членів громадських організацій, учнівський актив, що готові ініціювати, реалізовувати та підтримувати проекти у різноманітних напрямках соціальної сфери для покращення загального благополуччя та сталого розвитку нашої місцевості. Тренінг проводили тренери Програми Світлана Бєляєва та Діана Бакай. Учасниками тренінгу були члени учнівського самоврядування та їх наставники зі шкіл м.Мелітополь ( НВК №16, гімназія №5, СРШ №23, ліцей "Творчість"), Мелітопольського, Веселівського, Приазовського районів.

Категория: Новини | Просмотров: 401 | Добавил: Teacher | Дата: 30.11.2016 | Комментарии (0)