Вторник 23.04.2024 17:51

Главная » 2017 » Январь » 27

Вітаємо Косинець ВІкторію, ученицю 8 класу ліцею "Ерудит", переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, вихованку Фільчагової О.М.

Бажаємо переможцю та наставнику не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою високі цілі та досягати нових вершин. Віримо, що Ваші плани, мрії та задуми будуть такими перспективними, як і Ваша неперевершена перемога в цьому інтелектуальному випробуванні.

Категория: Новини | Просмотров: 499 | Добавил: Teacher | Дата: 27.01.2017 | Комментарии (0)

Тепло в душі від яскравих ліхтарів!!!
            Батьки ліцею «Ерудит» висловлюють свою щиру вдячність Костянтинівській сільській раді, особисто голові Горбань Т.П., меценатам Ворфоломєєву В.М., Фільчагову В.П. та іншим односельцям, депутату Запорізької обласної ради Горбаню В.І. а також всім, хто допоміг обладнати лінію освітлення на парковій алеї, яка веде до навчального закладу.
           Багато років учні, повертаючись ввечері із занять гуртків та секцій, проходили повз темний шкільний парк. А в січні цього року, завдяки небайдужим людям, засяяла алея, яка веде до ліцею. І тепер наші діти можуть повертатися зі школи додому, не боючись темряви.
            Щиро дякуємо за Вашу турботу.

& ... Читати далі »

Категория: Новини | Просмотров: 401 | Добавил: Teacher | Дата: 27.01.2017 | Комментарии (0)