Пятница 29.03.2024 09:42

Главная » 2017 » Май » 15

Просмотров: 497 | Добавил: Teacher | Дата: 15.05.2017 | Комментарии (0)

12 травня 2017 року директор ліцею, вчитель історії та правознавства, вчитель-методист вищої категорії Неліпа С.В. провела історичний брейн-ринг присвячений 100-річчю Української революції 1917-1921 р.р., для учнів 9-11 класів. Змагалися 2 команди , команда "Директорія" (10 кл., капітан команди -Деркач Анастасія) та команда "Центральна Рада" (11 кл., Капітан команди - Карабанов Артем) Під час брейн-рингу потрібно було проявити не лише знання, а й логіку та уважність. До уваги учнів було запропоновані завдання різного рівня складності та напрямків. Починаючи від теоретичних запитань, закінчуючи відеопитаннями на логіку та увагу, знання карти. Учні згадали основні події революції, зокрема створення у травні першого підрозділу українського війська на Першому військовому з'їзді - Першого українського полку ім. Б.Хмельницького, показали добрі знання історичних портретів політичних діячів Української революції , повторили символіку, державні атрибути УНР,ЗУНР,Української держави. Учням сподобався формат заходу, бо вони не боялися висловлювати свої думки та помилятися. Гра проходила жваво та цікаво. Було приємно дивитися на те, як школярі активно обговорюють запитання, на їхнє прагнення застосувати свої знання та бажання знайти й озвучити правильну відповідь. У досить напруженій та азартній боротьбі, команда 11 класу отримала перемогу , з рахун ... Читати далі »

Просмотров: 518 | Добавил: Teacher | Дата: 15.05.2017 | Комментарии (0)