Четверг 25.04.2024 02:33

Главная » 2017 » Сентябрь » 20

З 13 по 15 вересня у Василівському районі Запорізької області пройшов IX Обласний скаутський польовий практикум "Гілея - 2017" під гаслом «Ми – майбутнє України».
    В практикумі взяли участь 16 команд та скаутських патрулів Запорізької області з міст Запоріжжя, Енергодару, Мелітополя та Василівського, Веселівського, Вільнянського, Мелітопольського, Новомиколаївського районів Запорізької області. Команда "Козаки" Костянтинівського ліцею "Ерудит" (керівники Книш І.О., Неліпа В.В.) представляла на цих змаганнях Мелітопольський район.
    Щиро дякуємо районному відділу освіти Мелітопольської РДА (начальник в.о. Безбородих Т.М.) та батькам Костянтинівського ліцею «Ерудит» (Довгань М.А., Петровій Н.В., Калмакову М.М.) за підтримку і допомогу у підготовці до конкурсу.
    Програма практикуму була дуже насиченою. Скаути та представники шкільної молоді на протязі практикуму спробували свої творчі таланти на вечірніх заходах біля вогнища "Голос Гілеї" та Таланти Гілеї 2017", випробували себе на вміння працювати однією командою на великій грі-квесті "Робінзон", відпрацювали навички маскування на вечірній грі "Штурм", та показали свої кулінарні шедеври на кулінарному шоу "Експромт". Також в учасників польового практикуму була можливість дізнатися про отруйних к ... Читати далі »

Просмотров: 465 | Добавил: Teacher | Дата: 20.09.2017 | Комментарии (0)

Вересень – туристична пора і графік учасників проекту «По безкрайнім степам» за підтримки програми «Активні Громадяни» Британської Ради дуже насичений: з 8 по 10 вересня - змагання туристичних команд педколективів Мелітопольського району, а вже з 13 по 15 – участь школярів у IX Обласній скаутській експедиції-практикумі «Гілея – 2017» під гаслом «Ми – майбутнє України». Побажаємо успіху і юним, і більш дорослим туристам у їх мандрах по Рідній Землі!

Просмотров: 405 | Добавил: Teacher | Дата: 20.09.2017 | Комментарии (0)

Просимо всіх не байдужих прийняти участь у акції «Ліки замість квітів»
    (акція щодо збору ліків та подарунків до Дня Захисника України хлопцям в АТО серед навчальних закладів – з 01 вересня до 01 жовтня 2017 року
    (збір медикаментів: жарознижуючі, противірусні, кардіопрепарати, протиалергічні, проти кишково-шлункових захворювань, від кашлю, краплі для очей; листи, листівки, подарунки, Державні прапори України та Запорізької області, тощо)

Категория: Новини | Просмотров: 487 | Добавил: Teacher | Дата: 20.09.2017 | Комментарии (0)

Уже котрий рік поспіль в ліцеї проходить Всеукраїнський Олімпійський тиждень (04- 08 вересня 2017 року).
    Під час тижня учні отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи, про те, як загартувати себе не лише фізично, а й інтелектуально.
    В рамках тижня вже традиційним стало проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку, який відбувся 7 вересня на подвір’ї ліцею. Олімпійський урок був проведений з метою залучення учнів до активних занять спортом, утвердження здорового способу життя та популяризації олімпійського руху.
    Протягом тижня були проведені різноманітні заходи, під час яких учні проявили свої знання, вміння та майстерність з різних видів спорту.

Категория: Новини | Просмотров: 388 | Добавил: Teacher | Дата: 20.09.2017 | Комментарии (0)