Суббота 20.04.2024 05:36

Главная » 2017 » Октябрь » 19

13 жовтня в ліцеї відбувся відкритий виховний захід присвячений святу Покрови Пресвятої Богородиці, Дню захисника України та Дню українського козацтва.
    Учні 8 Б класу (кл.керівник Артюх Л.О.) підготували в цей день святкову програму «Тісніше станьте, сильні духом, під прапором одним». На свято були запрошені наші славні захисники України – учасники АТО (Очкань Олексій, Віталій Доновський). Гостей привітала директор ліцею Неліпа С.В., а учні підготували яскраві виступи та пам’ятні подарунки . В своїх промовах воїни розповіли учням про важливість збереження суверенітету України і роль патріотично налаштованої молоді у розбудові майбутнього нашої держави. Побажали учням вирости патріотами своєї країни, добре вчитися, щоб стати достойними громадянами єдиної незалежної України.

Не дивлячись на те, що свято День захисника України нещодавно започатковано, його відзначення у нашому ліцеї пройшло досить широко.
    В цей день молодша ланка учнів теж відзначала свято Покрови та День захисника України. Відкриті виховні заходи пройшли в 1 Б класі (кл.керівник Назаренко В.М.) та 4Б класі (кл.керівник Боярських О.М.). Класні керівники розповіли учням про історію виникнення,народні традиції,прикмети ... Читати далі »

Просмотров: 362 | Добавил: Teacher | Дата: 19.10.2017 | Комментарии (0)

Вітаємо з новою відповідальною посадою Хлипалову Дашу!
    Нехай у всіх починаннях супроводжує удача,розуміння та підтримка з боку вчителів, батьків та однолітків, а непроста відповідальна робота приносить тільки задоволення!!!

Просмотров: 369 | Добавил: Teacher | Дата: 19.10.2017 | Комментарии (0)

Вже котрий рік поспіль в ліцеї проводився благодійний ярмарок в рамках акції "Добрий ранок,ветеране!".
    Ярмарок проходив на перервах. Столи зі смаколиками розташували по периметру, тож було зручно усе роздивитися і придбати те, що сподобалося. Кожен клас приготував особливі смаколики – домашню випічку, тістечка, фрукти та напої. Деякі класи підійшли особливо креативно і ще й цікаво оформили свій стіл. Підтримали учнів і батьки, які разом із дітьми ретельно готувалися до заходу і зі всією душею допомагали в організації ярмарку.
    На виручені кошти класні колективи разом з представниками учнівського самоврядування "Червоні вітрила" придбали подарункові соціальні набори для вчителів-пенсионерів, якими і привітали їх з нагоди Дня працівників освіти та Дня людей похилого віку.

Категория: Новини | Просмотров: 424 | Добавил: Teacher | Дата: 19.10.2017 | Комментарии (0)

В ліцеї "Ерудит" пройшли вибори Президента шкільної парламентської республіки "Червоні вітрила".
    Представили свої програми 3 кандидати :
    * Аншишкін Денис
    * Панасенко Діана
    * Хлипалова Даша
    За рельтатами підрахунку голосів перемогу отримала

Хлипалова Даша учениця 8-б класу

набравши найбільшу кількість балів.

Просмотров: 447 | Добавил: Teacher | Дата: 19.10.2017 | Комментарии (0)