Пятница 29.03.2024 08:11

Главная » 2018 » Июнь » 25

Випускний вечір відкриває дорогу в доросле життя. Це час, коли доводиться вибирати майбутню професію, можливо, залишати рідну домівку і починати самостійне життя. Попереду освоєння професії, нові знайомства та нові можливості. Щороку ліцей «Ерудит» випускає своїх учнів, всі роз'їжджаються по різних містах, у кожного з них починається своє життя. Але, як би там не було, шкільні двері завжди будуть відкриті для кожного випускника. Школа назавжди залишиться другою домівкою, де всі отримують знання, знаходять друзів. Педагогічний колектив ліцею бажає всім випускникам з упевненістю зробити крок у доросле життя і прийняти правильне рішення.

Просмотров: 476 | Добавил: Teacher | Дата: 25.06.2018 | Комментарии (0)

Ось і закінчилася табірна зміна нашого пришкільного табору денного перебування «Ромашка» , що гостинно відкривала свої двері з 29 травня по 8 червня і налічувала 30 веселих галасливих вихованців початкової школи. У таборі працювало 2 загони: мовний і туристичний.
    Дуже швидко пролетіли табірні дні. Для кожного табір приніс щось своє, особливе, неповторне. Для одних - нові враження від місць, в яких вони раніше ніколи не бували, для інших - враження від ігор, конкурсів, квестів, вікторин, туристичних та спортивних змагань, які щодня проходили у таборі. Хтось зустрів тут своїх старих друзів, а хтось - нових.
    Табірна зміна закінчилася, але канікули тривають.
    БАЖАЄМО УСІМ ГАРНОГО ВІДПОЧИНКУ!!!!

Просмотров: 655 | Добавил: Teacher | Дата: 25.06.2018 | Комментарии (0)