Пятница 19.04.2024 15:58

Главная » 2018 » Ноябрь » 22

16 листопада 2018 року учні 11 класу прийняли участь у профорієнтаційному заході «Відчуй себе студентом МДПУ», на базі Мелітопольського державного педагогічного університета ім. Богдана Хмельницького. Захід відбувся у формі цікавого квесту, під час якого був презентований навчальний заклад, різноманітність спеціальностей, а також необхідність отримання вищої освіти. В результаті заходу діти набули теоретичних та практичних знань та вмінь.

Просмотров: 353 | Добавил: Teacher | Дата: 22.11.2018 | Комментарии (0)

Лише з добра усе бере початок! Під таким гаслом у ліцеї проходив тиждень "Доброти".
    15 листопада учні 3 класу запалили вогник доброти у своїх серцях і поділилися ним з другокласниками під час години спілкування "Доброта починається з тебе!"
    Гра, ляльковий театр, байки, народна творчість, пісні та красиві змістовні вірші у виконанні талановитих третьокласників спонукали дітей йти по життю до своєї мети "дорогою добра", даруючи всім радість і любов.
    Ми віримо в те, що наші діти будуть зростати добрими, милосердними, справедливими. Будуть піклуватися про інших, співчувати тим, хто в скруті, допомагатимуть словом і ділом.

Категория: Новини | Просмотров: 561 | Добавил: Teacher | Дата: 22.11.2018 | Комментарии (0)