Суббота 20.04.2024 10:08

Главная » 2019 » Октябрь » 24

Якщо ти байдужий до страждань інших,
    ти не заслуговуєш називатися людиною. (Сааді)

Відмінності доповнюють і збагачують суспільство. Щоб жити в світі, людям треба навчитися жити, вирішуючи проблеми і завдання на основі взаєморозуміння.
    У рамках Тижня протидії поширення булінгу серед учасників освітнього процесу в ліцеї відбулося ряд заходів: урок-тренінг «Що таке булінг? Скажи булінгу «НІ»!», «Протидія булінгу», батьківські збори: «Профілактика булінгу» за участю Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Категория: Новини | Просмотров: 294 | Добавил: Teacher | Дата: 24.10.2019 | Комментарии (0)

Сьогодні двері ліцею гостинно відчинились для директорів, методистів та керівників гуртків з позашкільної освіти Запорізької області.
    Під час заходу своєю професійною діяльністю з колегами області поділилися і вчителі ліцею: Тарарухіна А.Є. провела майстер-клас "Обереговий браслет на удачу"; Неліпа В.В. презентував роботу гуртка " Lego-робототехніка". Всі присутні отримали масу задоволення і були вражені професійним підходом наших колег до справи.

Категория: Новини | Просмотров: 281 | Добавил: Teacher | Дата: 24.10.2019 | Комментарии (0)

Не перевелися ще козаки у нашій школі!
    12 жовтня, напередодні Дня захисника України, відбулося спортивно -розважальне свято «Позмагаймось, козаки!» серед хлопців 3-4 класів , яке організувала і провела класний керівник 4 класу Маліцька І.О.
    Хлопці із задоволенням брали участь у конкурсах, показували свою фізичну силу, спритність, швидкість, винахідливість.
    Свято пройшло в дружній атмосфері, сповненій позитивних емоцій та духу змагань.

Категория: Новини | Просмотров: 302 | Добавил: Teacher | Дата: 24.10.2019 | Комментарии (0)

14 жовтня 2019 року, в чудовий осінній день вся наша країна святкувала відразу три свята: День захисника України, день Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.
    Напередодні цих величних свят в стінах ліцею «Ерудит» вже з ранку відчувався патріотичний настрій. Скрізь лунали вітання та щирі побажання нашим хлопчакам, майбутнім захисникам Вітчизни
    Протягом дня в ліцеї відбулись тематичні заходи:
    - акція-привітання «Почни день з привітання»,
    - урок-квест «У пошуках козацьких скарбів » для учнів 5,6-х класів,
    - патріотичний майстер-клас «Виготовлення закладки для книги",
    - виставка- огляд дитячої художньої літератури.
    Дякуємо всім учням та вчителям, що долучилися до проведених заходів!

Категория: Новини | Просмотров: 270 | Добавил: Teacher | Дата: 24.10.2019 | Комментарии (0)