Четверг 25.04.2024 13:36

Главная » 2019 » Декабрь » 16

З метою визначення готовності ліцею до реалізації планів реагування на надзвичайні ситуації було проведено протипожежне тренування, в ході якого відпрацьовано дії персоналу на випадок виникнення умовної пожежі та згуртованість ліцеїстів під час проведення евакуації.
    Незважаючи на погодні умови і на те, що учні витрачали час на отримання верхнього одягу з гардеробу, евакуація пройшла чітко, злагоджено, без паніки та зайвої метушні, вже через три хвилини після оголошення про евакуацію всі класи вишикувалися на майданчику біля ліцею. Приємно, що першими з цим завданням впоралися учні початкової ланки.

Категория: Новини | Просмотров: 278 | Добавил: Teacher | Дата: 16.12.2019 | Комментарии (0)

У грудні 2019 року в ліцеї проходив тиждень правових знань. З метою профілактичної роботи відбулася зустріч учнів 7-8 класів зі співробітниками НПУ на тему: «Недопущення скоєння злочинів та правопорушень. Правила поведінки в учбовому закладі». Лейтенант поліції Іванов Микола Вікторович пояснив учням їх права та обов’язки. Розповів, що за невдалі жарти та булінг можна понести недитячу відповідальність. Правоохоронні органи застерігають підлітків від необачних вчинків та наголошують батькам слідкувати за поведінкою дітей!

Категория: Новини | Просмотров: 299 | Добавил: Teacher | Дата: 16.12.2019 | Комментарии (0)