Четверг 28.03.2024 17:34

Главная » 2020 » Январь » 09

Київ та його визначні місця
    Ці канікули, безсумнівно, стали чудовими для учнів старших класів нашого села завдяки компанії UDP Renewables та Костянтинівській сільській раді, які організували візит найкращим школярам села Костянтинівки до міста Києва.

Четверо одинадцятикласників ліцею «Ерудит» разом з директором Неліпою Світланою Василівною, відвідали столицю нашої держави.
    Цікаво пройшла екскурсія визначними місцями. Діти зачаровувались красою золотоверхих соборів, побували на історичному місці, звідки з’явився Київ, не оминули своєю увагою і першу ялинку країни.
    Однак родзинкою поїздки був візит до першого в Україні інноваційного парку UNIT.City. Учні мали змогу побувати в лабораторії швидкого проектування FabLab Fabricator та розважитись інтерактивною грою в Sensorama Studio, у якій розробляють відео 360, 3D-моделювання та доповнену реальність.
    Усім ця подорож дуже сподобалася. Щиро дякуємо організаторам і спонсорам цієї поїздки за те, що даєте молоді розширювати свій світогляд і свої можливості.

... Читати далі »

Категория: Новини | Просмотров: 296 | Добавил: Teacher | Дата: 09.01.2020 | Комментарии (0)