Четверг 25.04.2024 12:09

Главная » 2021 » Март » 22

Завдяки участі нашої ініціативної молоді у програмі «Активні Громадяни» Британської Ради і, як результат їх творчої співпраці, в ліцеї "Ерудит" народився чудовий проєкт - “FunRise”. Тепер діти Костянтинівської ОТГ мають змогу весело і з задоволенням розвивати свої пізнавальні інтереси, долати психологічні бар’єри та позбавлятися логопедичних вад. Менеджери проєкту Сечіна О.В., Логвінова О.М., Івашко Г.С., Чорна О.О. прикладають максимум зусиль щоб юні вихованці почувалися вільно та зручно, грали і навчалися одночасно..

Просмотров: 168 | Добавил: Teacher | Дата: 22.03.2021 | Комментарии (0)

Просмотров: 143 | Добавил: Teacher | Дата: 22.03.2021

Учні 7-б класу цікаво та корисно проводять свій вільний час в ліцеї. За ініціативою батьків, був придбаний спортивний інвентар, завдяки якому у дітей з'явилась чудова можливість тренуватися навіть по декілька хвилин на перервах між уроками. Щиро дякуємо батькам 7-б класу за турботу!!!

Категория: Новини | Просмотров: 203 | Добавил: Teacher | Дата: 22.03.2021

Соціальним педагогом була проведена година спілкування у 5 класі. Учні дізнались про таке поняття як "правомірна поведінка". Розібрали поняття та ознаки. Діти намагалися самостійно наводити приклади та дуже активно включалися в дискусію.

Категория: Новини | Просмотров: 156 | Добавил: Teacher | Дата: 22.03.2021 | Комментарии (0)