Пятница 19.04.2024 10:14

Главная » Архів новин

«Розправ свої крила, лети на свободу і над світом чарівно звучи!» , - саме такими словами учні перших класів НУШ Костянтинівського ліцею «Ерудит» розпочали свято «Кращої, ніж рідна, мови не буває». Відзначення Міжнародного дня рідної мови дало змогу учням доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу. Палко і трепетно бриніло українське слово з вуст найменших учнів ліцею. Своїм чарівним співом, запальними танцями, жартівливими гуморесками кожна дитина проявила любов до рідної мови.
    Завершальною самобутньою ноткою святкування став флешмоб «Мова єднання».

Просмотров: 338 | Добавил: Teacher | Дата: 04.03.2019 | Комментарии (0)

Ліцей приєднався до Всеукраїнської тихої акції "Ангели пам'яті", присвяченої вшануванню пам'яті загиблих Героїв Небесної Сотні. Учні ліцею розвішували паперових ангелочків на деревах шкільного саду у пам'ять про Небесну Сотню, що тепер тримає над нами небо.

Просмотров: 338 | Добавил: Teacher | Дата: 04.03.2019 | Комментарии (0)

Вітаємо Костюка Данила - переможця ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

(Відділення: мовознавство. Секція: англійська мова)
    Керівник: Бєляєва С.М.

Просмотров: 401 | Добавил: Teacher | Дата: 04.03.2019 | Комментарии (0)

Скарбниця ліцею поповнилась ще однією перемогою! Вихованці гуртка "Оздоровча гімнастика" здобули перемогу на Всеукраїнському фестивалі мистецтв "Таланти Хортиці". Щиро вітаємо Вас з перемогою! Молодці!!! Так тримати!!!

Просмотров: 363 | Добавил: Teacher | Дата: 04.03.2019 | Комментарии (0)

Сьогодні, 5 лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету.

Учні, батьки, освітяни, політики, соціальні працівники - мільйони людей об’єднуються, щоб підвищити освіченість з питань безпеки онлайн. Темою Дня безпечного Інтернету було обрано гасло "Разом для найкращого Інтернету". Кожен із нас може зробити простір Інтернет кращим, поводячись в онлайні виховано, пам’ятаючи про правила спілкування, ввічливий тон, демонструючи повагу до інших, використовуючи технології відповідально та поширюючи лише якісний контент.

... Читати далі »

Просмотров: 349 | Добавил: Teacher | Дата: 05.02.2019 | Комментарии (0)

100 років із дня проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки – особлива дата для кожного громадянина нашої держави.
    День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як державне свято – День Соборності України.
    Свою любов до Батьківщини та згуртованість продемонстрували й учні ліцею і створили «живий ланцюг» . Вони утворили коло, що символізує єдність країни.
    Далі ,тему Соборності України обговорювали на виховному заході «З Україною в серці», який розкрив всім присутнім розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною.
    День Соборності — це нагадування про те, що сила нашої держави — в єдності українських земель.

Просмотров: 382 | Добавил: Teacher | Дата: 24.01.2019 | Комментарии (0)

Підкорювачі танцювальних майданчиків України, закохані у хореографію та життя. Саме такими є вихованці колективу естрадного танцю «Фантазія».
    Щиро вітаємо колектив та керівника Близнюк О.А., які посіли три І місця на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі творчості «Ми з України» – «Made in Ukraine».
    37 вихованців колективу , серед яких 30 учнів ліцею «Ерудит» вразили усіх своїми талантами.
    Своєю наполегливою працею колектив здобув заслужену славу не тільки на Мелітопольщині , а й далеко за її межами – у м.Києві, бо несуть у широкий світ барвисту мову танцю по квітучій творчій ниві.
    Щиро дякуємо вам за талант і любов до танцю. Нехай ваша неперевершена творчість та енергія і надалі хвилює серця вдячних шанувальників.
    Бажаємо вам нових творчих злетів, наснаги та завзятості, неповторних колоритних виступів, прагнення до саморозвитку та здійснення мрій.

Просмотров: 384 | Добавил: Teacher | Дата: 24.01.2019 | Комментарии (0)

Ліцей «Ерудит» - скарбниця учительської мудрості й крилатої юності.
    10 січня у ліцеї проводилась педагогічна рада, на якій було підведено підсумки роботи колективу по реалізації науково-методичної проблеми «Самореалізація та розвиток особистості учня та вчителя в соціокультурному просторі сільської школи шляхом впровадження інноваційних технологій» під девізом 3D формату: думаємо, діємо, дбаємо.
    Під час роботи педради вчителі працювали в групах, були в ролях учнів, батьків, вчителів, представників МОН. В результаті плідної співпраці колектив обрав нову тему для подальшої роботи, яка спрямовує на реалізацію Концепції НУШ.

Просмотров: 392 | Добавил: Teacher | Дата: 14.01.2019 | Комментарии (0)

Вітаємо ліцейну родину з прийдешніми святами,Новим роком та Різдвом Христовим! Рік, що завершується, збагатив нас новими досягнення, важливими подіями, необхідними змінами, життєвим досвідом, подарував нові успіхи й перемоги. За вагомі досягнення в освітній галузі в 2018 році ліцей був відзначений цінним подарунком.
    Нехай новий рік буде щедрим для нас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.

Просмотров: 389 | Добавил: Teacher | Дата: 14.01.2019 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 335 | Добавил: Teacher | Дата: 28.12.2018 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 25 26 27 28 29 ... 41 42 »