Пятница 26.04.2024 01:23

Главная » Архів новин

#Тиждень_інформатики_та_математики

Один з найефективніших засобів пробудження і підтримання в учнів інтересу до дисциплін є добре організована й уміло поставлена робота по проведенню предметних тижнів. Саме за таким принципом й пройшов онлайн-тиждень математики та інформатики.

Категория: Новини | Просмотров: 133 | Добавил: Teacher | Дата: 16.02.2022 | Комментарии (0)

Найстрашніше у світі – це війна.

Ми повинні пам’ятати тих, хто її пережив, тих, хто недожив, недоспівав, недокохав.

Саме з таким настроєм відбулася медіагутірка у 8а класі на тему "Афганістан болить в моїй душі... ". Разом з класним керівником Маліцькою Ольгою діти поговорили про часи жахливої війни, коли тисячі людей не повернулись до своїх матерів та дітей, не побачили більше сонця.... Доповнили класну годину пізнавальною інформацією з тематики заходу, презентуючи літературу, яка знаходиться у Костянтинівській сільській бібліотеці завідувачка Колісніченко Наталія та бібліотекарка ліцею Неліпа Олена.

Категория: Новини | Просмотров: 144 | Добавил: Teacher | Дата: 16.02.2022 | Комментарии (0)

«Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий» під таким гаслом з 7- 11 лютого пройшов тиждень «NEW школа».

У цей період кожен класний кабінет початкової школи та фоє були схожі на вулик, де плідно та згуртовано працювали вчителі та учні.

Основним завданням було створення в освітньому процесі атмосфери радості, насолоди від творчості; розвиток спостережливості, допитливості; здатність естетичного сприйняття, образного бачення; стимулювати дитячу фантазію, уяву; виховувати дружні, доброзичливі стосунки між дітьми, любов до прекрасного, бажання творчо працювати.

Категория: Новини | Просмотров: 131 | Добавил: Teacher | Дата: 15.02.2022 | Комментарии (0)

Вітаємо Радченко Анну-Анастасію, вихованку гуртка циркового мистецтва "Натхнення" з першою перемогою на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Таланти Хортиці».

Бажаємо натхнення та творчих злетів Анні-Анастасії та її керівниці Мартьяновій Ірині Анатоліївні!

Категория: Новини | Просмотров: 151 | Добавил: Teacher | Дата: 14.02.2022 | Комментарии (0)

В рамках місячника безпеки інформаційного середовища соціальний педагог ліцею Маліцька Ольга допомагала учням 2б та 4б класів навчитися уникати основних небезпек, які загрожують витоком інформації в інтернеті. Правила та поради допоможуть уникати кібербулінгу, адже дуже важливо вміти протидіяти тому, що загрожує сучасним дітям у повсякденному житті.

Категория: Новини | Просмотров: 132 | Добавил: Teacher | Дата: 11.02.2022 | Комментарии (0)

З нагоди Дня безпечного Інтернету психолог ліцею провела з учнями 4-А класу годину спілкування «#Не_ведусь: ми – герої безпеки в Інтернеті», в ході якої діти ознайомилися з правилами відповідальної і безпечної поведінки в сучасному інформаційному середовищі.

Категория: Новини | Просмотров: 132 | Добавил: Teacher | Дата: 10.02.2022 | Комментарии (0)

Всеукраїнський флешмоб "Разом до найкращого Інтернету" - ця

безпрецедентна подія відбулася сьогодні, під час якої був зареєстрований рекорд України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education!

Ліцей також не залишився осторонь та долучився до Всеукраїнського онлайн-флешмобу, присвяченому Дню безпечного Інтернету, який проводився в рамках співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України.

10 педагогів ліцею виконали вправи у віртуальних кімнатах, отримали рекомендації щодо безпеки та відповідальності під час роботи в Інтернеті, дізналися як використати готові методичні рішення для формування навичок інформаційної безпеки та отримали підготовлений кейс для впровадження в освітній діяльності.

Учні ліцею також були залучені до проведення Дня безпечного Інтернету, знайомили ... Читати далі »

Категория: Новини | Просмотров: 126 | Добавил: Teacher | Дата: 09.02.2022 | Комментарии (0)

Шановні випускники різних років! Ми запрошуємо Вас на віртуальну зустріч. Заходьте! Приємної подорожі у часі )

Категория: Новини | Просмотров: 128 | Добавил: Teacher | Дата: 07.02.2022 | Комментарии (0)

Наприкінці січня з метою пропаганди здорового способу життя в Костянтинівському ліцеї "Ерудит" відбувся Тиждень фізичної культури і спорту. Під час проведення тижня робота вчителів фізичної культури була спрямована на:

-виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя;

-покращення здоров'я;

-підвищення здоровязбережувальної компетентності;

-виховання синергії і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту.

Категория: Новини | Просмотров: 129 | Добавил: Teacher | Дата: 04.02.2022 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 131 | Добавил: Teacher | Дата: 31.01.2022 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 5 ... 41 42 »