Суббота 20.04.2024 14:32

Главная » Архів новин

27 квітня в Костянтинівському ліцеї «Ерудит» було проведено “День цивільного захисту”. В період підготовки дня ЦЗ було активізовано пропаганду цивільного захисту через усні виступи, демонстрацію учбових фільмів, навчання учнів з питань цивільного захисту та основ безпеки життєдіяльності.
    Основними заходами, проведеними в цей день в ліцеї стали:
    – заняття ЦЗ «Евакуація під час пожежі»;
    – відпрацювано практичні навички відповідно до “Плану дій у HC”, під час яких перевірено реальну готовність учасників освітнього процесу до дій в умовах надзвичайної ситуації. Дякуємо за співпрацю співробітникам Мелітопольської ДСНС України у Запорізькій області і бажаємо успіхів !

Нет названия

Просмотров: 424 | Добавил: Teacher | Дата: 03.05.2018 | Комментарии (0)

12.04.2018 року в Костянтинівському ліцеї «Ерудит » пройшов круглий стіл «Олександрівськ у дні революції», на якому учні 8- Б класу обговорювали тему подвигу воїнів Української Народної Республіки , які навесні 1918 року звільнили від більшовиків м. Олександрівськ (Запоріжжя) та значну частину території сучасної Запорізької області.

Категория: Новини | Просмотров: 389 | Добавил: Teacher | Дата: 19.04.2018 | Комментарии (0)

4 квітня в ліцеї «Ерудит» проходила акція «Великодній кошик солдату». Учні з радістю прийняли участь, бажаючи допомогти солдатам ООС (операція Об'єднаних сил )в час великодніх свят та донести їм особливу підтримку, світло і радість Воскресіння Господнього.
    Ліцеїсти за підтримки своїх батьків з великим бажанням збирали продукти харчування, засоби особистої гігієни, малюнки та сувенірні пасхальні яйця, тощо. Усім учасникам акції велике СПАСИБІ!!!

Просмотров: 443 | Добавил: Teacher | Дата: 10.04.2018 | Комментарии (0)

Просмотров: 355 | Добавил: Teacher | Дата: 10.04.2018 | Комментарии (0)

Добре і міцне здоров’я - головна умова повноцінного життя. Здоров’я допомагає нам реалізовувати свої плани, успішно вирішувати життєві завдання і долати труднощі. Але жодні успіхи на мають сенсу, якщо втрачається здоров’я. З раннього дитинства треба формувати навички щодо ведення здорового способу життя. З цією метою 6 квітня в ліцеї був проведенний День здоров`я. Для учнів були проведені цікаві естафети, спортивні ігри, змагання з футболу та піонерболу.

Категория: Новини | Просмотров: 374 | Добавил: Teacher | Дата: 10.04.2018 | Комментарии (0)

ВІТАЄМО!!!
    Команду "ІМПУЛЬС" за зайняте ІІІ місце
    у районному етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних (керівник Книш І.О)

Категория: Новини | Просмотров: 359 | Добавил: Teacher | Дата: 03.04.2018 | Комментарии (0)

Вітаємо Бессараб Анастасію ,ученицю 8Б класу за зайняте ІІІ місце в Обласному заочному конкурсі пошукових робіт "Сила, мужність,честь", напрям: "Надійний тил героїв" .Робота "Портрет патріота"(керівники -Книш І.О., Назаренко В.М.)

Категория: Новини | Просмотров: 395 | Добавил: Teacher | Дата: 03.04.2018 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 404 | Добавил: Teacher | Дата: 07.03.2018 | Комментарии (0)

Навчальні заняття в ліцеї відновлені з 06.03.2018 року

Категория: Новини | Просмотров: 425 | Добавил: Teacher | Дата: 05.03.2018 | Комментарии (0)

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня. Свято Масниці- Колодія присвячене прощанню з холодною зимою та зустрічі з теплою весною.На Масляну старались зробити добру справу.
    Так, 16 лютого, учні ліцею та батьківська громада прийняли участь у благодійному ярмарку, який відбувся біля сілького Будинку культури. Кожен класний колектив долучився до свята і продемонстрували різні зразки млинцевої творчості з смачною начинкою і вишуканими варенням, джемами.
    Усі кошти зібрані на Масляній пішли на допомогу онкохворим дітям с.Костянтинівка.
    Адміністрація ліцею "Ерудит" висловлює велику подяку учням, батькам, класним керівникам ліцею за активну участь у заході. Дякуємо всім Вам за Ваші добрі і відкриті серця! Окремо дякуємо учням 6 кл. (кл.керівник Ручка Т.М.) та їх батькам - Кононенко Н.О. та Аншишкіній Я.Ю.,президенту УС- Хлипаловій Дар ї за оформлення та підготовку до ярмарку.

Хоча шкільний внесок – це лише маленька частинка, зате, частинка великого добра, яка стане запорукою та надією на одужання діточок.

... Читати далі »

Просмотров: 510 | Добавил: Teacher | Дата: 21.02.2018 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 29 30 31 32 33 ... 41 42 »