Суббота 20.04.2024 03:34

Главная » 2018 » Февраль » 21 » БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК "МАСЛЯНА"
    БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК "МАСЛЯНА"

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня. Свято Масниці- Колодія присвячене прощанню з холодною зимою та зустрічі з теплою весною.На Масляну старались зробити добру справу.
    Так, 16 лютого, учні ліцею та батьківська громада прийняли участь у благодійному ярмарку, який відбувся біля сілького Будинку культури. Кожен класний колектив долучився до свята і продемонстрували різні зразки млинцевої творчості з смачною начинкою і вишуканими варенням, джемами.
    Усі кошти зібрані на Масляній пішли на допомогу онкохворим дітям с.Костянтинівка.
    Адміністрація ліцею "Ерудит" висловлює велику подяку учням, батькам, класним керівникам ліцею за активну участь у заході. Дякуємо всім Вам за Ваші добрі і відкриті серця! Окремо дякуємо учням 6 кл. (кл.керівник Ручка Т.М.) та їх батькам - Кононенко Н.О. та Аншишкіній Я.Ю.,президенту УС- Хлипаловій Дар ї за оформлення та підготовку до ярмарку.

Хоча шкільний внесок – це лише маленька частинка, зате, частинка великого добра, яка стане запорукою та надією на одужання діточок.

Просмотров: 510 | Добавил: Teacher | Рейтинг: 0.0/0