Среда 24.04.2024 21:46

Главная » 2021 » Февраль » 25 » До 150 –річниці геніальної поетеси Лесі Українки
    До 150 –річниці геніальної поетеси Лесі Українки

До 150 –річниці геніальної поетеси Лесі Українки у Костянтинівському ліцеї «Ерудит» проведено ряд заходів, приурочених життю та творчості дочки Прометея.

Цікавою була «Відеомандрівка з Лесею», де учні початкових класів переглянули відеоальбоми про життя і творчість Лесі Українки та прослухали рядки з її віршів. Виставка-експозиція «І квітнуть мрії поетеси» привернула увагу учнів 5-7 класів. Учні 8-10 класів демонстрували свої знання про видатну доньку Прометея, відповідаючи на питання вікторини «Славетна дочка України".

Найбільш відповідальною і цікавою стала участь ліцеїстів у Міжнародному VII Всеукраїнському (Х VII Всекримському) фестивалі- конкурсі учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер- Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці( номінація : декламування), в якому взяло участь троє наших учнів (Кобзар Анастасія - 2б кл; Савлук Яна, Вєльчева Валерія -11 кл.).

Спільна робота учнівського та педагогічного колективу ліцею-це спроба відтворити гаму душевних переживань, духовних та творчих пошуків Лесі Українки, утвердження свідомості і почуття патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України.

Просмотров: 173 | Добавил: Teacher | Рейтинг: 0.0/0