Вторник 23.04.2024 15:03

Главная » 2019 » Март » 15 » Кобзар
    Кобзар

Перші весняні дні для шанувальників літературної спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому. З 11 по 15 березня в ліцеї було проведено Шевченківський тиждень. Розпочався тиждень книжковим вернісажом «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине!», учні старших класів створювали проекти за сторінками життя поета (вчитель Фільчагова О.М.). 74 ліцеїсти взяли участь у Всeукраінській украінознавчій грі "Соняшник".

Для учнів початкових класів було проведено колаж «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській!», який підготували учні 7 класу (вчитель Анацька В.В.),показавши акторські здібності, добрі знання із життєвого і творчого шляху Тараса Шевченка, розігруючи сценки з життя та творів поета.

Завершив цикл заходів конкурс серед учнів 5 класів «Шевченкова мова» (вчителі ЄфименкоТ.А., Книш І.О.) на якому маленькі шевченкознавці продемонстрували свої інтелектуальні знання, декламували вірші та співали пісні.

Під час проведення шевченківського тижня учні своїми знаннями та талантом віддали шану Великому Кобзареві.

Просмотров: 332 | Добавил: Teacher | Рейтинг: 0.0/0