Четверг 25.04.2024 09:00

Главная » 2019 » Апрель » 26 » Наша безпека – в наших руках
    Наша безпека – в наших руках

Сьогодні, як ніколи, зростає роль освіти у підготовці учнів до самостійного життя, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає. Тому діти повинні бути озброєні знаннями і навичками правильної поведінки у разі загрози їх життю та здоров’ю. З цією метою щороку в квітні проводиться Місячник Цивільного Захисту населення, в ході якого учні та працівники ліцею удосконалюють свої теоретичні знання та набувають навичок практичної підготовки до можливих дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.
    В рамках Місячника проведені такі заходи:
     24 квітня співробітниками Мелітопольського міжрайонного управління ГУ ДСНС України в Запорізькій області було проведено акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Ліцеїсти мали змогу не тільки подивитися на практичні дії рятувальників, а й безпосередньо поспілкуватися з ними та побачити професійну пожежно-рятувальну техніку, самі вчилися гасити пожежу;
     26 квітня в День ЦЗ проведено практичний тренінг з евакуації всіх учасників навчально-виховного процесу;
     Майстер-класи по виготовленню ватно-марлевих пов’язок;
     Ділова гра «Оповіщення та постановка завдань при виникненні НС»;
     Інтелектуально-розважальна гра «Обережно, пожежа!»;
     Бесіди «Вогонь – мій друг, вогонь – мій ворог», «Знати, запобігти, врятувати», «Наша безпека – в наших руках»;
     Уроки пам’яті в 6-10 класах «Чорнобиль не має минулого часу»;
     Тренінг на тему «Дії персоналу та учнів при виникненні загрози пожежі або стихійного лиха»;
     Практикум «Надання долікарської допомоги при виникненні НС».
    Потрібно зазначити, що такі змістовні заходи під час проведення Місячника цивільного захисту приносять велику користь для дітей. Діти – це наше майбутнє, і ми, дорослі, маємо можливість навчити дітей безпеці життєдіяльності, навчити розумінню того, що найважливіше для людини – це здоров’я та життя.

Просмотров: 316 | Добавил: Teacher | Рейтинг: 0.0/0