Четверг 18.04.2024 19:21

Главная » 2020 » Март » 27 » ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА!

Дорогі діти, батьки, шановна родино ліцею «Ерудит»!

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня , продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив 25 березня 2020 року. Будуть внесені зміни до порядку закінчення навчального року, проведення ЗНО та вступної кампанії.
    З понеділка учні продовжать отримувати знання та спілкуватись з вчителями на дистанційній платформі Гугл-клас, де розміщено усі завдання для дистанційної освіти учнів, які доповнюються згідно розкладу уроків.

Вчителі-предметники ліцею постійно працюють над навчальними матеріалами для учнів, прагнуть зробити дистанційний освітній процес доступним і зрозумілим. Отримують і перевіряють виконані завдання, виставляють оцінки, які будуть перенесені до класного журналу після завершення карантину. Учителі роблять усе можливе, щоб карантин якомога менше вплинув на процес навчання і діти засвоїли програму.
    Опрацювання навчального матеріалу на час карантину - це особиста відповідальність кожного учня. Допомагайте нам мотивувати дітей до навчання.
    Також нагадуємо, що існує можливість індивідуальних консультацій і запитань в режимі он-лайн у Viber спільнотах класу, до яких приєднані вчителі-предметники, що викладають у вашому класі.

Шановні батьки, сподіваємося на тісну співпрацю і постійний зв’язок з учителями. Просимо контролювати виконання завдань та дотримання дітьми індивідуального графіка навчання, наданого класним керівником.
    Навчаймося разом: учні – здобувати освіту не в школі, а вдома, а педагоги – учителювати дистанційно.
    Нагадуємо Вам,що на території України з 25 березня запроваджено надзвичайна ситуація. Контролюйте переміщення дітей вулицями Порадьте своїм дітям залишатися дома та не виходити на вулицю без особливої потреби.
    Гуртуймося на відстані й усе буде добре!
    Бережіть себе та свою родину!

Категория: Новини | Просмотров: 389 | Добавил: Teacher | Рейтинг: 0.0/0