Среда 24.04.2024 06:56

Главная » 2019 » Декабрь » 20 » Святий Миколай іде - Різдво веде!
    Святий Миколай іде - Різдво веде!

Насичений подіями рік добігає кінця і наступає довгоочікувана казкова пора. Всі люди: від малого до великого починають вірити у дива, коли приходить свято Святого Миколая. Казкові події відбувались і у стінах ліцею 18-19 грудня. Розпочалось святкове дійство щирою та веселою театралізованою виставою «Святий Миколай іде - Різдво веде». Глядачі опинилися у справжній казці, в якій як завжди, добро перемогло зло. Святий Миколай привітав всіх зі святом і приніс діточкам солодощі.

А от учні старших класів змагалися у вмінні жартувати, співати і навіть танцювати у розважальній програмі «Святий Миколай крокує Україною».
    Ці дні видалися досить насиченими посмішками, радістю і позитивними емоціями та залишили добрі спогади на цілий рік!
    **Щира вдячність усім, хто долучився до організації та проведення святкових заходів - учням-акторам з учнівського самоврядування, президенту УС Хлипаловій Дар’ї, хореографічному колективу «Фантазія» (керівник Близнюк О.А.), вокальному гуртку (керівник Мовчан В.О.), цирковій студії (керівник Мартьянова І.А.).
    Завдяки професіоналізму, креативності та злагодженій спільній роботі свято вийшло яскравим, цікавим і веселим.

Категория: Новини | Просмотров: 276 | Добавил: Teacher | Рейтинг: 0.0/0