Пятница 19.04.2024 16:53

Главная » 2017 » Сентябрь » 28 » Відкриття групи короткотривалого перебування
    Відкриття групи короткотривалого перебування

26 вересня відбулася радісна довгоочікувана подія - відкрилася група для короткотривалого перебування дітей на базі ліцею «Ерудит».
    Відкриття групи – це завжди велике і яскраве свято для громади, а особливо для малечі, котра вже давно очікувала входин у дитячий казковий світ. Цю подію з нетерпінням чекали і батьки дітей, адже відкриття нової групи дало змогу отримати дошкільну освіту 30-ти малюкам.
    Привітати дітей, батьків та колектив дошкільного закладу прийшли голова Костянтинівської сільської ради Тетяна Горбань, директор ліцею «Ерудит» Світлана Неліпа, методист відділу освіти Ольга Кралічек та представники Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні.
    Завдяки підтримці ЮНІСЕФ в Україні, стало можливим відкриття цієї групи. Після урочистої церемонії розрізання традиційної стрічки, діти та гості свята, побачили нову групу: затишну дитячу кімнату, нові меблі та обладнання в навчально-гральному куточку.
    Нехай час, проведений в групі, стане для малюків яскравою сторінкою дитинства!

Просмотров: 446 | Добавил: Teacher | Рейтинг: 0.0/0