Пятница 19.04.2024 21:11

Главная » 2018 » Февраль » 7 » Вітаємо переможця XIV Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників!
    Вітаємо переможця XIV Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників!

31 січня — 2 лютого 2018 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді у м. Києві проходив XIV Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників. Приємно відзначити, що у складі делегації Запорізької області, була Альона Неліпа, учениця 9 класу Костянтинівського ліцею «Ерудит», яка пройшла відбірковий етап та була запрошена до участі в фінальному етапі (керівники Донець Ірина Миколаївна та Єфименко Тетяна Анатоліївна).
    Конкурс проводиться щорічно з метою підтримки учнів, які мають досвід дослідницько-експериментальної роботи в галузях зоології та сільського господарства, розкриття їх наукового потенціалу. Захист дослідницьких робіт проходив у двох секціях: зоології і тваринництва. Під час презентації юні дослідники обмінювались досвідом проведення наукових досліджень у різних галузях зоології і тваринництва, мали змогу поспілкуватися з науковцями та викладачами закладів вищої освіти.
    За рішенням журі Альона Неліпа посіла ІІ місце в секції тваринництва з роботою «Вплив вітамінно-мінеральних препаратів на ріст, розвиток свиней та якість м яса».

******
    Бажаємо переможцю та наставникам невичерпної енергії, натхнення, оптимізму і подальших плідних здобутків у дослідницько-експериментальній роботі!

Просмотров: 349 | Добавил: Teacher | Рейтинг: 1.0/1