9 березня 2017 року вся Україна відзначала 203 річницю народження Великого Кобзаря - Т.Г.Шевченко. В цей весняний день вчителі, учні ліцею приєдналась до громадської ініціативи та взяли участь у Міжнародному флешмобі Global Shevchenko де всі одночасно зачитали вірш Тараса Шевченка з циклу "В казематі" "Мені однаково.." Мета флешмобу – вшанувати пам’ять великого Кобзаря та підкреслити його визнання та значимість для українського народу.
![](/Batkam/novosti/shevchenko.jpg)
![](/Batkam/novosti/shevchenko_1.jpg)