Среда 24.04.2024 16:19

Безпека життєдіяльності [10]

Главная » Статьи » Виховна робота » Безпека життєдіяльності

Сортировать по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Безпека життєдіяльності | Просмотров: 445 | Добавил: Teacher | Дата: 03.03.2017 | Комментарии (0)

Безпека життєдіяльності | Просмотров: 596 | Добавил: Teacher | Дата: 03.03.2017 | Комментарии (0)

Вимоги безпеки життєдіяльності учнів під час канікул

1. Під час канікул, перебуваючи на вулиці й ставши учасником дорожньо-транспортного руху, слід чітко виконувати правила дорожнього руху.

2. Під час канікул, перебуваючи вдома, на вулиці, в спеціалізованих установах, приміщеннях, транспорті, учні повинні чітко виконувати правила пожежної безпеки.

3. Під час канікул, перебуваючи вдома, на вулиці, в спеціалізованих установах, громадських місцях, приміщеннях, транспорті тощо, учні повинні чітко виконувати правила щодо попередження нещасних випадків, травмування, отруєння тощо.

4. Під час канікул учні повинні виконувати правила безпеки життєдіяльності під час самостійного перебування вдома, на вулиці, громадських місцях, у друзів, на молодіжних дискотеках, у замкнутому просторі приміщень із чужими людьми, правила попередження правопорушень та насильства над дітьми.

завантажити

Безпека життєдіяльності | Просмотров: 438 | Добавил: Teacher | Дата: 24.10.2016 | Комментарии (0)

Як захиститись від грипу

(поради лікарів)