14 червня 2017 року в ліцеї «Ерудит» відбулося свято, присвячене випуску 9 класу.
На шкільний майданчик урочистою ходою увійшли випускники та класний керівник – Мартьянова Ірина Анатоліївна.
До учнів, вчителів та батьків з вітальним словом звернулася директор ліцею Неліпа Світлана Василівна. В урочистій обстановці випускникам були вручені свідоцтва про базову загальну середню освіту звичайного зразка, а Ворфоломєєв Владислав і Моїсеєнко Катерина отримали свідоцтва з відзнакою. В цей день від батьків та випускників звучали слова вдячності вчителям ліцею. Учні подолали першу сходинку життєвого шляху: дехто залишає ліцей, обравши навчання у коледжах і училищах, а інші продовжують навчання в нашому закладі. Дякуємо всім педагогам, які допомагали одержувати знання й віддавали своє тепло
...
Читати далі »