Учні Костянтинівського ліцею «Ерудит» вирішили долучитися до Обласної благодійної патріотичної акції «Подаруй дитині з Донбасу книжку українською мовою» з метою сприяння національно-патріотичному та культурному вихованню дітей з населених пунктів Донецької і Луганської областей. 25 травня 2018 року зібрані книжки, а їх було понад 20, упакували в коробку для посилки та передали представникам ООС для відправки та вручення дітям закладів освіти Донбасу та побажали від щирого серця: здоров’я, щастя, радості і добра, чесності, справедливості, великої любові до людей і нашої держави.
![](/golovna/34075823_784117695309832_7137714881167360000_n.jpg)