Вітаємо ліцейну родину з прийдешніми святами,Новим роком та Різдвом Христовим! Рік, що завершується, збагатив нас новими досягнення, важливими подіями, необхідними змінами, життєвим досвідом, подарував нові успіхи й перемоги. За вагомі досягнення в освітній галузі в 2018 році ліцей був відзначений цінним подарунком.
Нехай новий рік буде щедрим для нас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.
![](/Batkam/novosti/49107018_515436642270472_7427404562652200960_o.jpg)
![](/Batkam/novosti/48997531_515436352270501_3915558457826082816_n.jpg)