Суббота 27.04.2024 08:40

Шановна ліцейна родино!

Повідомляємо, що відповідно до постанови КМУ від 24 червня 2022 року№ 711 «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні» освітній процес розпочнеться з 1 вересня 2022 року і триватиме до 30 червня 2023 року.

У зв’язку із триваючою широкомасштабною збройною агресією Російської Федерації проти України та тимчасовою окупацією Мелітопольського району освітній процес в 2022/2023 навчальному році буде організований з використанням технологій дистанційного навчання на платформі Google Workspace for Education на домені ліцею через сервіси Classroom, МЕЕТ. ( Якщо Ви не пам’ятаєте пароль для входу - зверніться до свого класного керівника, або напишіть на електронну адресу: koosh2.erudit@gmail.com)

Навчальні матеріали до уроків щоденно викладатимуться на платформу до 10.00. згідно з розкладом.

За рішенням педагогічної ради ліцею прийняте рішення, що поточне оцінювання навчальних досягнень протягом І семестру здійснюватиметься за допомогою формувального оцінювання: в 1-5 класах НУШ - вербальне оцінювання, в 6-11 класах - формувальне оцінювання навчальних досягнень, тематичне – рівневе. Наприкінці І семестру підсумкове оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти (тестування, контрольні роботи, захист проєктів, тощо), які будуть оцінені 1-2 класи - вербально, 3-5 класи - рівнево, 6-11 класи -за 12 -бальною шкалою.

В кінці семестру в грудні буде проведено підсумкові контрольні роботи з метою забезпечення об’єктивного семестрового оцінювання.

Для учнів, які знаходяться на тимчасово-окупованій території та не мають змоги із питань безпеки відвідувати онлайн-уроки та виконувати завдання, буде надана можливість виконати підсумкові контрольні роботи в Гугл-формах, які будуть розміщені на сайті ліцею.

Семестрове оцінювання з предметів фізична культура, трудове навчання, мистецтво, основи здоров’я, предмети циклу «фінансова грамотність», крім учнів 9, 11 класів, буде здійснено у формі «зараховано».

Якщо ви бажаєте залишатися з нами й продовжувати навчання за українськими програмами, заповніть Гугл-форму розміщену на сайті.

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!