Пятница 26.04.2024 12:54

Главная » 2017 » Январь » 25

Вітаємо переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади Юні знавці Біблії!

22 січня 2017 року у місті Запоріжжя, на базі Запорізького ліцею-інтернату «Захисник», відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади Юні знавці Біблії.За рішенням обласного журі Віолетта Шинкаренко, учениця 11 класу Костянтинівського ліцею «Ерудит» посіла ІІ місце (керівники Єфименко Тетяна Анатоліївна, Фільчагова Юл ія Сергіївна).

Бажаємо переможцю та наставникам нових творчих злетів та перемог!

Категория: Новини | Просмотров: 449 | Добавил: Teacher | Дата: 25.01.2017 | Комментарии (0)

День Соборності України - свято, що відзначається щороку в день проголошення возз'єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Саме в цей самий день на Софіївській Площі в Києві було проголошено Акт Соборності українських земель. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року. Сьогодні в ліцеї «Ерудит» пройшов виховний захід «На шляху до Соборності», який підготували учні 7-а класу (кл. керівник Фільчагова О.М.) спільно з сільським будинком культури, у якому учні продемонстрували нероздільність нашої держави та єдність українського народу – народу з кращими традиціями поетичної та працелюбної української нації. Зараз , в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави, на сході України.

Категория: Новини | Просмотров: 428 | Добавил: Teacher | Дата: 25.01.2017 | Комментарии (0)