Пятница 26.04.2024 12:15

Главная » 2020 » Февраль » 24

Ми перші, отже найкращі!!!

Учениця 10 класу, Гядукян Анжеліка-Кароліна отримала абсолютну перемогу- І місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання!!! Вітаємо переможницю та висловлюємо щиру подяку її наставнику, вчителю трудового навчання Тарарухіній Анні Євгенівні, за грунтовну підготовку, високий професіоналізм та відданість своїй справі!!! Ми пишаємося Вами!
    Бажаємо Вам подальших творчих злетів та перемог!

Категория: Новини | Просмотров: 258 | Добавил: Teacher | Дата: 24.02.2020 | Комментарии (0)

21 лютого – Міжнародний день рідної мови.

Це свято нині крокує державою по-особливому. Тому кожен громадянин України сьогодні, як ніколи відчуває свою причетність до свого народу, до своєї мови. Бо мова – це той інструмент, який об’єднує націю у єдине ціле. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати.
    До Міжнародного дня рідної мови в ліцеї протягом дня проводились різноманітні мовознавчі ігри,квести, конкурси та інші заходи, на яких учні поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу.

Категория: Новини | Просмотров: 271 | Добавил: Teacher | Дата: 24.02.2020 | Комментарии (0)