Воскресенье 28.04.2024 23:25

Главная » 2021 » Май » 05

Група подовженого дня Костянтинівського ліцею "Ерудит" радо зустрічає Великдень.

Чудовий ранок,сонце світить, Лунає пісня до небес, Радіють всі-дорослі, діти. Христос воскрес !Христос воскрес !

Просмотров: 181 | Добавил: Teacher | Дата: 05.05.2021 | Комментарии (0)

Карантин не відміняє традиції!

Гарного настрою та щасливого Великодня бажають учні ліцею!

Просмотров: 154 | Добавил: Teacher | Дата: 05.05.2021 | Комментарии (0)

Шановна Світлано Василівно!

Вже багато років Ви є прикладом для нас, Ви — наш учитель і провідник у багатошаровому світі освіти. Вітаємо Вас та бажаємо море тепла і світла, безпрецедентного успіху у всіх починаннях, мільйони нових ідей і проєктів, у реалізації яких ми Вам із задоволенням допоможемо. Нехай Ваш ентузіазм не згасає, а удача ніколи не залишає у відповідальних і важливих справах. З найщирішою повагою - Ваша ліцейна родина!

Категория: Новини | Просмотров: 160 | Добавил: Teacher | Дата: 05.05.2021 | Комментарии (0)

У ліцеї підвели підсумки Місячника безпеки життєдіяльності.

Упродовж Місячника кожна дитина мала змогу взяти участь в онлайн-конкурсах з безпеки життєдіяльності. Діти малювали, писали диктант, створювали мультимедійні посібники, інфографіки проявляючи не тільки свої знання та уміння, але й творчість та оригінальність ідей.

Просмотров: 137 | Добавил: Teacher | Дата: 05.05.2021 | Комментарии (0)

НЕХАЙ У КОЖНІЙ ХАТІ СМАЧНО ПАХНЕ ПАСКА!

Коли в хаті вже пахне паскою і навколо панує передсвяткова тиша, то час вже і великодній кошик збирати. До свята Великодня учні 1-4 класів зібрали свої віртуальні «святкові кошики». Тут і паски, і різнокольорові писанки. Не забули й про Великоднього Зайця, пташечок та курочок з курчатками!

Тож, ласкаво запрошуємо всіх до онлайн-галереї юних художників, де панує атмосфера Великодньої Радості та дитячої фантазії.

Щиро дякуємо всім діткам, які активно долучилися до онлайн-заходу!

Категория: Новини | Просмотров: 156 | Добавил: Teacher | Дата: 05.05.2021 | Комментарии (0)

ВІТАЄМО учня 4 -А класу Руденка Данила,

переможця фіналу ( ІІ місце - м. Київ )

Всеукраїнського гуманітарного конкурсу

«Космічні фантазії -2021»

в номінації «Фото-, відео- та кіномистецтво».

Робота «Сяюче місто».

Зичимо Данилу та керівнику роботи Артюх Л.О. творчого натхнення і нових перемог!

... Читати далі »

Категория: Новини | Просмотров: 193 | Добавил: Teacher | Дата: 05.05.2021 | Комментарии (0)

Я всміхаюсь сонечку: – Здрастуй, золоте!

Я всміхаюсь квіточці: – Хай вона росте!

Я всміхаюсь пташечці: – Хай вона живе!

Я всміхаюсь дощику: – Лийся, мов з відра!

Друзям усміхаюся, зичу їм добра!

Учні 2-Б класу стали участниками челенджу "Посмішка нічого не коштує, але дає багато". Передаємо естафету 3-А класу.

Категория: Новини | Просмотров: 149 | Добавил: Teacher | Дата: 05.05.2021 | Комментарии (0)