Пятница 03.05.2024 20:32

Главная » 2021 » Сентябрь » 17

17 вересня українські рятувальники відзначають своє професійне свято. Цей день став чудовою нагодою презентувати цю героїчну професію школярам. Надзвичайники та правоохоронці продемонстрували захисні та спеціальні засоби, якими користуються під час пожежі, аварій, нещасних випадків та розповіли про їх призначення. Під час цікавої екскурсії до пожежно-рятувальної частини кожен спробував себе на місці водіїв пожежних машин, приміряв рятувальні жилети та костюми для хімічного захисту. Учням розповіли про особливості роботи рятувальника та провели тренінг з першої домедичної допомоги.

Учні ліцею дружньо привітали представників ДСНС з професійним святом та побажали їм тільки навчальних сигналів тривоги.

Категория: Новини | Просмотров: 134 | Добавил: Teacher | Дата: 17.09.2021 | Комментарии (0)