Пятница 03.05.2024 20:15

Главная » 2021 » Ноябрь » 11

Вітаємо переможців ІІІ Всеукраїнського конкурсу творчих робіт учнів "Геометрія навколо нас" пам"яті О. Ф.Семеновича. У конкурсі брали участь 425 учнів різних регіонів України. Призерами конкурсу стали учні нашого ліцею: Руденко Данило (5-А клас)- І місце, Ковбас Софія (8-Б клас) - ІІІ місце, Рибка Ростислав (10 клас) - ІІІ місце ( керівник - вчитель математики Александрова Анастасія)

Категория: Новини | Просмотров: 139 | Добавил: Teacher | Дата: 11.11.2021 | Комментарии (0)

Оцінювання по-новому!!! 11 листопада в ліцеї відбулася зустріч вчителів початкової ланки з супервізором НУШ Світланою Пейчевою. З метою надання методичної допомоги було відвідано урок молодої вчительки Подкладньової Ольги у 3-Б класі, розроблено маршрут професійного зростання вчителя. Під час зустрічі обговорили актуальні питання про практичні інстументарії формувального оцінювання за Концепцією НУШ та новими рекомендаціями МОН України. Розкрили шляхи до успішного навчання, які допомогають оцінювати поступ дитини у навчанні, ставити цілі та обирати засоби для їх досягнення. Під враженням від спілкування з професійним наставником, із свіжими думками, озброєні цікавими формами і методами вчителі продовжать роботу з маленькими НУШенятами. Дякуємо за настроєвість та мотивацію!!!

Категория: Новини | Просмотров: 124 | Добавил: Teacher | Дата: 11.11.2021 | Комментарии (0)