Четверг 09.05.2024 18:08

Главная » 2022 » Январь » 06

Школа – це передусім учитель. Професійний учитель - якісна освіта.

Сьогодні держава покладає великі сподівання на тих, хто працює з дітьми, доручивши закласти фундамент свого майбутнього, навчити, виховати, всебічно розвинути, сформувати особистість, господаря своєї долі, патріота, громадянина.

Таке завдання може виконати висококваліфікований, творчо працюючий, компетентний педагог.

Брендом ліцею вже стало традиційне проведення на початку січня нетрадиційної педради, на якій розглянуті питання підвищення якості освіти через професійну діяльність вчителя. Були обговорені результати самооцінювання закладу з напрямку «Педагогічна діяльність», визначені аспекти, що потребують покращення, сильні сторони, намічені шляхи вдосконалення. Дороговказом до професійного зростання став Педагогічний бенефіс 13 педагогів, які атестуються у 2022 році. Був змодельований сучасний урок за допомогою майстер-класів з використанням інноваційних технологій. Педагоги мали ... Читати далі »

Просмотров: 131 | Добавил: Teacher | Дата: 06.01.2022 | Комментарии (0)