Пятница 26.04.2024 19:24

Главная » 2020 » Август » 21 » ЛІЦЕЙ ГОТОВИЙ ЗУСТРІТИ УЧНІВ!
    ЛІЦЕЙ ГОТОВИЙ ЗУСТРІТИ УЧНІВ!

Освітній  процес  в ліцеї розпочнеться  1 вересня в умовах адаптивного карантину, із дотриманням усіх правил. І ліцей готовий до цього.  Наявні  всі необхідні дезінфікуючі та антисептичні   мийні засоби для обробки приміщень, маски для працівників ліцею, безконтактні термометри. Також у  ліцеї обладнано   тимчасовий  ізолятор для осіб з підозрою на гострі респіраторні інфекції. Коридори розмічені, позначені напрямки руху учасників освітнього процесу, складені індивідуальні розклади уроків по кожному класу з дотриманням розмежування вікових груп.

Переступивши поріг ліцею, відчуваєш, що усе в ньому зроблено зі смаком та до ладу: тут вирує життя, а коридори пахнуть свіжою фарбою. Зроблено ремонт в приміщеннях, інтер’єр   їдальні змінився на більш сучасний, обладнано ресурсну кімнату для учнів з ООП.  Деякі роботи ми ще не завершили: чекаємо на заміну вікон на металопластикові (загальною площою 300 кв.м),  на постачання парт для класів НУШ.

За висновками  перевірки   районної  робочої групи відділу освіти МРДА,  управління Держпродспоживслужби, відділу запобігання НС Мелітопольського МРУ ГУ ДСНС  ліцей  відповідає  санітарно-гігієнічним та протипожежним нормам безпеки, забезпечений матеріально-технічним оснащенням  для здійснення освітнього процесу у новому навчальному році.

Ліцей  з кожним роком стає кращим, а умови для навчання – сучаснішими.

Адміністрація ліцею висловлює щиру вдячність  педагогічним та технічним працівникам  ліцею,  завгоспу Рибці Н.Є., батьківському комітету на чолі з Петровою Н.В. та  сільському голові Горбань Т.П. за допомогу у створенні комфортного освітнього середовища в реаліях сучасності.

Категория: Новини | Просмотров: 280 | Добавил: Teacher | Рейтинг: 0.0/0