Среда 01.05.2024 18:21

Главная » 2022 » Январь » 21 » Наші в Києві!
    Наші в Києві!

Пишаємося нашою командою ліцеїстів «Мрійники» , яка стала фіналістом освітнього проєкту «BUSINESS CAMP 2021 by GoCamp та Kyivstar» #businesscamp2021 #gocamp2021 та прийняла участь у фінальному заході – пітчингу 6 учнівських проєктів у головному офісі компанії Київстар у м.Київ.

Команда показала високі досягнення у вивченні основ підприємницької діяльності та створила

унікальну ідею бізнес-проєкту, яка перемогла серед 105 команд із усієї України. Тож проєкт стартапу «Надійний сусід» став результатом 15 насичених днів позакласних онлайн занять з основ підприємництва, постійної підтримки на шляху до перемоги команди досвічених менторів та експертів компанії Київстар, чудової організації табору від ГО «Глобал Офіс» та згуртованої роботи в команді учнів та їх наставників - вчителів ліцею «Ерудит» Бєляєвої С.М. та Коваленко Л.В. Ідея проєкту полягає у створенні на селі послуги постачання необхідних товарів з місцевих магазинів та аптек молоддю за помірну плату і, таким чином, проєкт вирішує нагальні проблеми людей, з тих чи інших причин обмежених у своїй мобільності.

Весело та насичено проминув день пітчингу. Учні були в захваті від нових знайомств та зустріччю з Президентом компанії Київстар Олександром Комаровим, на якій мали змогу задати успішному бізнесмену свої питання, а потім - поспілкуватися та прогулятися вечірнім Києвом. Повернулися вмотивовані на подальші звершення новими ідеями, набувши безцінного досвіду захисту своїх проєктів. Тож бачимо, підростає покоління нових підприємців, які мислять креативно, стратегічно і, сподіваємося, зможуть втілити своі ідеі у життя! Економіка України в надійних руках!

Категория: Новини | Просмотров: 128 | Добавил: Teacher | Рейтинг: 0.0/0