Воскресенье 28.04.2024 08:48

Главная » Новини

Категория: Новини | Просмотров: 437 | Добавил: Teacher | Дата: 30.12.2016 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 445 | Добавил: Teacher | Дата: 30.12.2016 | Комментарии (0)

Яскраво та весело пройшов конкурс краси "Міс осінь - 2016" в ліцеї. Цьогоріч за пальму першості змагалися 11 учасниць. Жюрі враховувало акторські здібності, уміння поводити себе на сцені, усмішку під час виконання підготовлених для конкурсанток завдань.

За результатами турів і змагань номінації розприділились таким чином:

Серед молодшої вікової категорії-

Міні міс Осінь- Дьоміна Ангеліна

Міні міс Осінь - Аліханян Наріне

Міні міс Осінь - Га ... Читати далі »

Категория: Новини | Просмотров: 658 | Добавил: Teacher | Дата: 07.12.2016 | Комментарии (0)

В рамках превентивної просвітницької акції "16 листопада - День толерантності" в ліцеї проводились різноманітні заходи з метою виховання в учнів толерантного ставлення один до одного та оточуючих. Це такі , як акція "Милосердя", створення спільного плакату "5 добрих слів другу", акція "Подаруй посмішку".

Категория: Новини | Просмотров: 422 | Добавил: Teacher | Дата: 30.11.2016 | Комментарии (0)

17 листопада на базі Костянтинівського ліцею "Ерудит" відбувся регіональний тренінг-практикум за Програмою "Активні громадяни"від Британської Ради на тему «Соціально спрямовані проекти як інструмент сталого розвитку суспільства», який проводився з метою залучення до співпраці активних членів громадських організацій, учнівський актив, що готові ініціювати, реалізовувати та підтримувати проекти у різноманітних напрямках соціальної сфери для покращення загального благополуччя та сталого розвитку нашої місцевості. Тренінг проводили тренери Програми Світлана Бєляєва та Діана Бакай. Учасниками тренінгу були члени учнівського самоврядування та їх наставники зі шкіл м.Мелітополь ( НВК №16, гімназія №5, СРШ №23, ліцей "Творчість"), Мелітопольського, Веселівського, Приазовського районів.

Категория: Новини | Просмотров: 403 | Добавил: Teacher | Дата: 30.11.2016 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 421 | Добавил: Teacher | Дата: 17.11.2016 | Комментарии (0)

Щороку наш ліцей весело проводить осінні свята. Бува по-різному: осінні ярмарки, Міс Осені, свято квітів, свято врожаю… А на цей рік ми вирішили здивувати осінь фестивалем гарбузів під назвою «ГАРБУЗ-ФЕСТ».

Категория: Новини | Просмотров: 401 | Добавил: Teacher | Дата: 17.11.2016 | Комментарии (0)

День української писемності та мовидержавне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.

Єдиний скарб у тебе – рідна мова.

Заклятий для сусіднього хижацтва.

Вона твого життя міцна основа,

Певніша над усі скарби й багатства.

П. Куліш

Категория: Новини | Просмотров: 419 | Добавил: Teacher | Дата: 17.11.2016 | Комментарии (0)

4 листопада учні ліцею прийняли активну участь у святкуванні 157 -річниці з дня народження села Костянтинівка.

Категория: Новини | Просмотров: 384 | Добавил: Teacher | Дата: 17.11.2016 | Комментарии (0)

Учні ліцею прийняли активну участь у загальносільській факельній ході, присвяченій визволенню с.Костянтинівка від німецьких загарбників.

Категория: Новини | Просмотров: 440 | Добавил: Teacher | Дата: 17.11.2016 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 22 23 24 25 »