Среда 08.05.2024 17:54

Главная » 2021 » Апрель » 21

Ліцей «Ерудит» щасливий повідомити своїй освітянській громаді, що за результатами конкурсного відбору заявок МОН України ми стали учасниками міжнародного освітнього проєкту SELFIE, онлайн програми Європейського Союзу щодо визначення рівня цифровізації закладу освіти, яка  розроблена Об’єднаним дослідницьким центром Європейської комісії та спрямована на підтримку інноваційного використання цифрових технологій у процесі навчання.

Пілотування проєкту SELFIE вперше в Україні відбувається за участі 60 шкіл Запорізької та Львівської областей та 30 закладів професійно-технічної освіти  з  10 регіонів держави. Для запуску проєкту в ліцеї  Світлана Неліпа, Тетяна Єфименко, Крістіна Груба 20 квітня 2021 року стали учасниками  ініціативної онлайн-зустрічі «Підтримка шкіл у контексті цифрового навчання» за підтримки Європейського фонду освіти, МОН України, Міністерства цифрової трансформації в Україні.

Ми отримуємо онлайн-інструменти про ... Читати далі »

Категория: Новини | Просмотров: 188 | Добавил: Teacher | Дата: 21.04.2021 | Комментарии (0)

Незважаючи на карантинні обмеження та дистанційний формат навчання, учні 3- А класу Костянтинівського ліцею «Ерудит» активно долучилися до акції «Збережемо довкілля разом! Зробимо нашу планету квітучою!»

Категория: Новини | Просмотров: 140 | Добавил: Teacher | Дата: 21.04.2021 | Комментарии (0)

Завершився навчальний тиждень напруженої дистанційної роботи!!! Він швидко промайнув. Почався - наступний. А на сьогодні у дітей 1-Б класу чудовий настрій!!! Приєднуйтесь до челенджу "Посмішка нічого не коштує, але багато дає!" Передаємо естафету 1-А класу.