Суббота 04.05.2024 02:59

Главная » 2021 » Август » 20

Колонка директора ліцею

Добігає кінця літо. Для директора школи воно завжди дуже насичене. Підготовка до нового навчального року ставить нові виклики та змушує розв’язувати проблеми, навіть не зважаючи на законну відпустку.

В переддень Першовересня я дуже хочу висловити слова щирої вдячності нашим небайдужим батькам учнів ліцею "Ерудит".

Але не тим, хто тільки вимагає і шукає недоліки, а тим, хто, коли бачить проблеми - приходить із допомогою та надає добру пораду.

Так, у партнерстві з батьками було проведено підготовку ліцею до нового навчального року. Зроблено косметичний ремонт приміщень, на учнів чекають затишні класи, оновлені релакс-осередки в рекреаціях. Покращилася матеріально-технічна база, вишукано резерви і оснащено додатково два кабінети початкових класів, тепер усі учні ліцею будуть займатися в одну змін ... Читати далі »

Категория: Новини | Просмотров: 130 | Добавил: Teacher | Дата: 20.08.2021 | Комментарии (0)