Суббота 27.04.2024 00:46

Главная » 2017 » Октябрь » 19 » В ЛІЦЕЇ ПРОЙШОВ ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ
    В ЛІЦЕЇ ПРОЙШОВ ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

13 жовтня в ліцеї відбувся відкритий виховний захід присвячений святу Покрови Пресвятої Богородиці, Дню захисника України та Дню українського козацтва.
    Учні 8 Б класу (кл.керівник Артюх Л.О.) підготували в цей день святкову програму «Тісніше станьте, сильні духом, під прапором одним». На свято були запрошені наші славні захисники України – учасники АТО (Очкань Олексій, Віталій Доновський). Гостей привітала директор ліцею Неліпа С.В., а учні підготували яскраві виступи та пам’ятні подарунки . В своїх промовах воїни розповіли учням про важливість збереження суверенітету України і роль патріотично налаштованої молоді у розбудові майбутнього нашої держави. Побажали учням вирости патріотами своєї країни, добре вчитися, щоб стати достойними громадянами єдиної незалежної України.

Не дивлячись на те, що свято День захисника України нещодавно започатковано, його відзначення у нашому ліцеї пройшло досить широко.
    В цей день молодша ланка учнів теж відзначала свято Покрови та День захисника України. Відкриті виховні заходи пройшли в 1 Б класі (кл.керівник Назаренко В.М.) та 4Б класі (кл.керівник Боярських О.М.). Класні керівники розповіли учням про історію виникнення,народні традиції,прикмети пов'язані з днем Покрови,а також про свято День захисника України. Маленькі козачата змагалися у спритності під час спортивних конкурсів та реконструкцій у знаннях з історії козацтва. Діти здійснили віртуальну подорож до Запорізької Січі.
    Всі виховні заходи пройшли піднесено та урочисто.

Просмотров: 364 | Добавил: Teacher | Рейтинг: 0.0/0